SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů


Překlady SMART TranslationsPřeklady

SMART Translations se od roku 2001 stará o vaše potřeby v oblasti překladů z anglického a německého jazyka. Jsme tým erudovaných překladatelů, kteří se dokáží naladit na vaši vlnu a plně se přizpůsobí vašim požadavkům a kteří vás zbaví starostí s cizojazyčnými dokumenty a pomůže vašemu podniku růst.

Přečtěte si více

LokalizaceLokalizace

Ve SMART Translations přizpůsobíme váš počítačový software, mobilní aplikace, aplikace pro internet věcí a nositelná zařízení, web i firmware průmyslových zařízení jazykovým a kulturním zvyklostem cílového trhu. Naučíme je komunikovat česky, anglicky nebo německy, aby vaši zákazníci mohli v plném rozsahu využívat výhody vašeho servisu.

Přečtěte si více

LokalizaceŘízení projektů

Ve SMART Translations se postaráme o řízení vašich náročných překladatelských a lokalizačních projektů. Od roku 2001 jsme načerpali rozsáhlé zkušenosti s širokou škálou překladatelských a lokalizačních projektů, které nám umožňují řídit tým pečlivě vybraných překladatelů, sestavený na míru konkrétnímu projektu. Máme zkušenosti, které pracují pro vás.

Přečtěte si více

Kdo jsme

Jsme SMART Translations, tým zkušených a erudovaných překladatelů, který se postará o vaše potřeby v oblasti překladů z anglického a německého jazyka, abyste se mohli v klidu věnovat tomu, co je pro vás skutečně důležité.

SMART Translatios vás přesvědčí, že kvalita, příznivá cena a individuální přístup k zákazníkovi nemusejí být jen vyprázdněné obchodní slogany. U každého zákazníka vždy nejprve analyzujeme současný stav, zjistíme jeho potřeby, odhalíme prostor ke zlepšování a nastavíme postupy. Budeme pro vás v dokonalé kondici udržovat vaši překladovou paměť i terminologické databáze, abyste mohli naplno využívat výhody našeho moderního technologického zázemí.

SMART Translations je již od roku 2001 synonymem profesionality a spolehlivosti, které společně pracují ve prospěch našich klientů.