SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů


Lokalizace softwaru

Lokalizační služby na míru

SMART Translations přizpůsobí váš počítačový software, mobilní aplikace, aplikace pro internet věcí a nositelná zařízení, web i firmware průmyslových zařízení jazykovým a kulturním zvyklostem cílového trhu. Naučíme je komunikovat česky, anglicky nebo německy, aby vaši zákazníci mohli v plném rozsahu využívat výhody vašeho servisu.

SMART Translations provádí lokalizace uživatelského rozhraní, nápovědy, frontendu i backendu vaší internetové prezentace, souvisejících marketingových materiálů. Ve spolupráci s vámi stanovíme potřebný rozsah lokalizace, předávané datové formáty, časový harmonogram a možnosti a způsob testování.

Lokalizace softwaru je pouze ve výjimečných případech jednoduchý proces. Zpravidla se jedná o značně komplexní, časově i technologicky náročné projekty, které vyžadují nejvyšší míru pečlivosti, zevrubnou znalost postupů a datových formátů, jakož i použití speciálního lokalizačního softwaru. Na operačních systémech Windows, Android a iOS jsme lokalizovali již více než 3 miliony slov.