SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů


Individuální překladatelské služby

Naše překladatelské služby

Ve SMART Translations jste konečně našli překladatele, kteří se dokáží naladit na vaši vlnu a plně se přizpůsobí vašim požadavkům. Spojení dlouholetých zkušeností, průběžného vzdělávání, moderní technologické infrastruktury, zásad štíhlého provozu a špičkových nástrojů pro řízení projektů a počítačovou podporu překladu nám zajišťuje náskok, ze kterého budete těžit i vy.

Jazykový překlad je komplexní proces, do kterého vstupuje řada faktorů: druh textu, cílová čtenářská obec, požadovaná znalost reálií, potřebné znalosti a dovednosti, možnosti rešerše a mnohé další. Ve SMART Translations vám vždy přidělíme překladatele, který se specializuje na váš obor. A zodpovědně se ujmeme pouze takové zakázky, u které dokážeme zaručit prvotřídní kvalitu výsledku.

Ve SMART Translations používáme moderní a osvědčené nástroje pro počítačovou podporu překladu (tzv. nástroje CAT). Tyto softwarové nástroje umožňují opakovaně využívat předchozí lidský překlad, ukládaný do textové databáze – překladové paměti, a aktivně rozpoznávat pečlivě zpracovanou odbornou i zákaznickou terminologii. Díky tomu vaše zakázky zpracujeme:

  • rychleji,
  • konzistentně,
  • za výhodnější ceny,
  • za použití vámi schválené terminologie.

Špičkové technologie nejen vlastníme, ale i dokonale ovládáme – již od roku 2007 o nich přednášíme na Masarykově univerzitě, a stovkám studentů jsme tak pomohli nastartovat úspěšnou kariéru.