SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů


Překlady pro cestovní ruch

Aby vás vaši hosté snadno našli

SMART Translations se specializuje na překlady pro služby v cestovním ruchu a ubytovací zařízení všech velikostí.

Abyste zaujali nové zákazníky, potřebujete v současné elektronické době vytvořit poutavou internetovou prezentaci, kterou je třeba přeložit do různých jazyků. Stejně tak budete potřebovat překlad textů pro různé cestovatelské a rezervační portály, jako jsou booking.com, ferienhausmiete.de a další. Dále potřebujete přeložit obchodní podmínky, ubytovací řád, směrnice, formuláře a další dokumenty, které neodmyslitelně patří k provozu každého ubytovacího zařízení.

Ať pronajímáte chatu, provozujete penzion, hotel nebo rovnou celou cestovní kancelář, vždy se můžete spolehnout na naše překlady pro cestovní ruch, se kterými máme letité zkušenosti: nejen s překlady, ale přímo s incomingovým cestovním ruchem.

Využijte naše letité zkušenosti s provozováním ubytovacích zařízení a svěřte se do rukou překladatelů, kteří sami vědí, jak naplnit sezónu. Pod značkou O. K. Service provozujeme již od roku 1990 vlastní ubytovací zařízení, takže veškeré znalosti a zkušenosti shromažďujeme z první ruky. Vše je podpořeno vzděláním z hotelové školy se zaměřením na hotelový provoz a management cestovního ruchu.