SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů


Řízení projektů

Řízení projektů

Aby vaše projekty probíhaly bez zádrhelů

SMART Translations se postará o řízení vašich náročných překladatelských a lokalizačních projektů. Od roku 2001 jsme načerpali rozsáhlé zkušenosti s širokou škálou překladatelských a lokalizačních projektů, které nám umožňují řídit tým pečlivě vybraných překladatelů, sestavený na míru konkrétnímu projektu. Máme zkušenosti, které pracují pro vás!

SMART Translations nabízí stejnou úroveň projektového řízení jako malé a středně velké překladatelské agentury. Narozdíl od nich však nemusíme živit celý organizační aparát, kde často levá ruka neví, co dělá pravá.

Aby získala zakázku, nejedna agentura vám nezodpovědně slíbí i příslovečné modré z nebe. SMART Translations jen to, co je reálné. Jestliže potřebujete jen zadat rozsáhlou, náročnou zakázku a dát od všeho ruce pryč, je zaděláno na potíže. Protože účelné a účinné projektové řízení vyžaduje součinnost zákazníka, na níž vždy trváme. A zákazníci sami oceňují, že v rámci překladatelského procesu nejsou odsunuti na vedlejší kolej, ale mohou se aktivně zapojovat a zachovat si plnou kontrolu nad obsahem.